یخساز صنعتی

یخساز صنعتی

یخساز صنعتی

Blog Article

فیلتر کربنی – قیمت فیلتر کربن فعال، محاسبه ظرفیت، راهنمای انتخاب

یخساز دارای یک پمپ آب است که آب را از یک مخزن جمع آوری می‌کند و روی سینی یخ سرد می‌ریزد. همانطور که آب روی سینی جریان می‌یابد، به تدریج یخ می‌زند و تکه‌های بزرگ یخ در سینی ایجاد می‌شود که دانستیم وقتی آب را لایه لایه به این روش منجمد کنید، یخ شفاف تشکیل می‌شود و هنگامی که آن را به یکباره منجمد کنید(مانند یخ‌ ساز خانگی) یخ کدر می‌شود.

به تجهیزات فیلتراسیون مجهز است تا بتواند در صورت نیاز آب مورد استفاده را فیلتر کند.

امکان سفارشی سازی آن‌ها وجود دارد. (شما می‌توانید ظرفیت موردنظر خود و حتی جنس بدنه را به صورت سفارشی انتخاب کنید.)

شمال ميدان هفت تير خيابان ملايرى پور خيابان زيرك زاده پلاك ٦

آب پر کن اتوماتیک: به دلیل تعداد زیاد قالب‌ها، پرکردن آن‌ها توسط نیروی انسانی امری زمان‌ بر و انرژی بر است؛ به همین دلیل از دستگاه آب پرکن برای سهولت بخشی به این امر استفاده می‌شود.

شیرها: دستگاه یخساز دارای سه شیر اصلی است که هریک وظیفه خاصی برعهده دارد.

یخ ساز را در معرض نور مستقیم خورشید و محیط مرطوب قرار ندهید.

صنایع شیلات: یخ در صید و نگهداری ماهی و سایر آبزیان نقش حیاتی دارد.

و…، همه‌و‌همه یخساز صنعتی وِوُر را به دستگاهی پرقدرت و محبوب تبدیل نموده است.

در این سیستم، سینی یخ فلزی به مجموعه‌ای از لوله‌های مارپیچ مبدل حرارتی مانند لوله‌های پشت یخچال شما متصل می‌شود. اگر نحوه کار یخچال‌ها را در ابتدای متن به صورت کامل خوانده باشید، می‌دانید که این لوله‌ها چگونه کار می‌کنند. یک کمپرسور جریانی از مایع مبرد را در یک چرخه مداوم تراکم و انبساط به حرکت در می‌آورد.

در کارخانه‌های بخش عمرانی مانند صنعت بتن بیشتر سازی به وفور از یخساز قالبی استفاده می‌شود.

قطعه ای است که وظیفه خنک کردن سیال و عمدتاً تبدیل بخار به مایع را بر عهده دارد. از این وسیله در نیروگاه‌ها برای خنک‌کردن سیال در فرایند تولید برق استفاده می‌شود. همچنین در تأسیسات پالایشگاهی و تهویه مطبوع ساختمانی نیز از مبردهای صنعتی استفاده می‌شود.

این یخ ساز ها عموما جنسی از استیل دارند و سیستم سرمایشی آنها قدرت بالایی در تولید یخ دارد که همین امر سبب استفاده گسترده از یخسازهای حبه ای صنعتی در صنایع بزرگ شده است.

Report this page